HAKKIMIZDA

Firmamız, bağlantı elemanları üreticisi ve ihracatçısı olarak 2008 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Üretim kapasitemizin %85’ini İstanbul'da bulunan 1.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamız karşılamaktadır.
 
Yüksek adetli ve özel dizayn malzemelerin üretiminde müşterilerimize daha iyi kalite ve uygun fiyat sunabilmek amacıyla Uzakdoğu'da stratejik anlaşmalarımız olan partnerlerimizden destek almaktayız.
 
Avrupa ve Ortadoğu’nun büyük bölümüne hizmet veren, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız plastik ve metal parçalara diş açan vidalar, standart paslanmaz ve çelik vidalar, matkap uçlu vidalar, civata, somun gibi bağlantı elemanları üretiminde rekabetçi fiyatların yanında yüksek kalite standartları sunmaktadır.
 
TRK bağlantı elemanları olarak önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi hizmeti sunarak karşılamak ve uzun ömürlü birliktelik kurmaktır. Her bir müşterimiz bizim için ayrı ve özel bir değere sahiptir. Faaliyetlerimize başladığımız ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti firmamızın ana politikası olmuştur.